« Ožujak 2024 »

Obavijest o udžbenicima
Autor: Jasmina Maksić, 1. 9. 2020.

Poštovani učenici i roditelji/skrbnici,

obavještavamo vas  da je Ministarstvo znanosti i obrazovanja i ove školske godine za sve učenike 1. do 8. razreda osiguralo financijska  sredstva za udžbenike. Udžbenike će te u školi preuzeti nakon što vas o tome obavijesti razrednik.

Zajedničko vijeće općina, financirati će radne bilježnice za učenike od prvog do petog razreda osnovne škole, a Općina Markušica financirati će radne bilježnice za učenike od šestog do osmog razreda.

Zajedničko vijeće općina osiguralo je školske torbe za sve učenike prvog razreda koji će nastavu u školskoj godini 2020./2021. pohađati na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu.

Školske torbe će prvacima biti uručene na početku  školske godine.

Поштовани ученици и родитељи/старатељи,

обавештавамо вас  да је Министарство знаности и образовања и ове школске године за све ученике 1. до 8. разреда осигурало финанцијска  средства за уџбенике. Уџбенике ће те у школи преузети након што вас о томе обавести разредни старешина.

Заједничко веће општина, финанцираће радне свеске за ученике од првог до петог разреда основне школе, а Општина Маркушица финанцираће радне свеске за ученике од шестог до осмог разреда.

Заједничко веће општина осигурало је школске торбе за све ученике првог разреда који ће наставу у школској години 2020./2021. похађати на српском језику и ћириличном писму.

Школске торбе ће првацима бити уручене на почетку  школске године.