« Ožujak 2024 »

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje / Дан хлеба и захвалности за плодове земље
Autor: Ljiljana Ničić-Stanojlović, 21. 10. 2020.

U petak, 16.10.2020. učenici razredne nastave matične škole obilježili su Dan kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje. Ove godine obilježavanje ovog dana prilagodili smo trenutnoj epidemiološkoj situaciji. Učenici su u svojim razrednim odjelima o ovoj temi razgovarali, recitirali, pjevali, pisali literarne radove, modelirali od jesenskih plodova te se likovno izražavali. Svoje uratke na kraju su predstavili u holu škole.

Učenici i učiteljice MŠ Markušica

У петак, 16.10.2020. ученици разредне наставе матичне школе обележили су Дан хлеба и Дан захвалности за плодове земље. Ове године обележавање овог дана прилагодили смо тренутној епидемиолошкој ситуацији. Ученици су у својим разредним оделењима о овој теми разговарали, рецитовали, певали, писали литерарне радове, моделирали од јесенских плодова те се ликовно изражавали. Своје радове на крају су представили у холу школе.

Ученици и учитељице МШ Маркушица

FOTOGALERIJA / ФОТОГАЛЕРИЈА