« Travanj 2024 »

Županijska natjecanja 2020/2021. / Жупанијска такмичења 2020./2021.
Autor: Ivana Patković, 18. 3. 2021.

Filip Lukić, učenik osmog razreda, ove godine istaknuo se svojom aktivnošću i rezultatima koje je postigao na natjecanjima iz pojedinih nastavnih predmeta. Nakon odličnog uspjeha na školskim natjecanjima, učenik je sudjelovao na županijskim natjecanjima iz tri predmeta.

Županijsko natjecanje iz informatike održano je 3. ožujka, a Filip je na ovom natjecanju zauzeo visoko treće mjesto.

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika održano je 10. ožujka, te je Filip postigao zavidan rezultat i zauzeo četvrto mjesto.

Županijsko natjecanje iz njemačkoga jezika održano je 17. ožujka. Filip je na ovom natjecanju također zauzeo četvrto mjesto.

Sve pohvale Filipu i želimo mu još mnogo ovakvih uspjeha!

Филип Лукић, ученик осмог разреда, ове године истакнуо се својом активношћу и резултатима које је постигао на такмичењима из појединих наставних предмета. Након одличног успеха на школским, ученик је учествовао на жупанијским такмичењима из три предмета.

Жупанијско такмичење из информатике одржано је 3. марта, а Филип је на овом такмичењу заузео високо треће место.

Жупанијско такмичење из хрватског језика одржано је 10. марта, те је Филип постигао завидан резултат и заузео четврто место.

Жупанијско такмичење из немачког језика одржано је 17. марта. Филип је на овом такмичењу такође заузео четврто место.

Све похвале Филипу и желимо му још много оваквих успеха!