« Travanj 2024 »

OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA
Autor: Jasmina Maksić, 14. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

od ponedjeljka 16. ožujka 2020. obustavlja se nastava u školama, fakultetima i vrtićima na dva tjedna. Sve informacije ćete dobivati pravovremeno putem komunikacije s razrednicima, virtualnih učionica za učenike predmetne nastave, a ponajviše putem mrežne stranice škole, stoga Vas molimo da istu redovito pratite.

Nastava će se za učenike od 1. do 4. razreda odvijati putem posebnih emisija na HRT-u te alternativno putem Sportske televizije. Svi roditelji i učenici će važne informacije i nastavne sadržaje od učitelja dobivati preko neke od mobilnih aplikacija (Viber, WhatsApp, Facebook, e-mail i sl.).

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se odvijati u virtualnim učionicama kreiranim u aplikaciji Yammer. Svaki razredni odjel ima svoju virtualnu učionicu u koju će predmetni učitelji stavljati nastavne sadržaje. Svi učenici određenoga razrednog odjela dodani su u svoju virtualnu učionicu. Učenicima je objašnjeno na koji se način prijaviti u Yammer, koristeći sustav Office 365 za škole i svoje AAI elektroničke identitete.