Održana Večer matematike / Одржано Вече математике
Autor: Administrator , 8. 12. 2017.

U OŠ Markušica održana je Večer matematike 07.12.2017. Riječ je o skupu igara i radionica koje imaju za cilj stvaranje pozitivnog stava prema matematici. Nositelj organizacije je učiteljica matematike Jelena Todić, koja je uz pomoć pedagoginje i učitelja organizirala Večer matematike u našoj školi. Učenici i učitelji uživali su u mnoštvu matematičkih igara i logičkih zadataka. Zahvaljujemo svima koji su se odazvali, kao i učenicima Dejanu Kojčinoviću i Alekseju Kovačeviću koji su prigodnom pjesmicom otvorili ovogodišnju Večer matematike. U nastavku možete pogledati slike.

У ОШ Маркушица одржано је Вече математике 07.12.2017. Реч је о скупу игара и радионица које имају за циљ стварање позитивног става према математици. Носитељ организације је учитељица математике Јелена Тодић, која је уз помоћ педагогице и учитеља организовала Вече математике у нашој школи. Ученици и учитељи уживали су у мноштву математичких игара и логичких задатака. Захваљујемо свима који су се одазвали, као и ученицима Дејану Којчиновићу и Алексеју Ковачевићу који су прикладном песмицом отворили овогодишње Вече математике. У наставку можете погледати слике.

FOTOGALERIJA/ФОТОГАЛЕРИЈА