Dan škole u nastavi informatike / Дан школе у настави информатике
Autor: Ivana Patković, 26. 5. 2021.

Učenici 6. razreda na nastavi informatike su, povodom dana škole, kreirali film koji prikazuje njihovu budućnost, odnosno kako vide sebe za 15 godina.

Ученици 6. разреда на настави информатике су, поводом дана школе, креирали филм који приказује њихову будућност, односно како виде себе за 15 година.

Učenici 7. razreda izradili su nalepnice za sve prostorije u školi. Ovdje su neke od njih.

Ученици 7. разреда израдили су налепнице за све просторије у школи. Овде су неке од њих.

Učenici 8. razreda izradili su brošuru škole, kao i razglednicu te postere na temu Dana škole.

Ученици 8. разреда израдили су брошуру школе, као и разгледницу те постере на тему Дана школе.

Učenici područnih škola također su bili vrlo kreativni. Učenici četvrtog razreda PŠ Gaboš izradili su strip o kraju školske godine, a učenici 4. razreda PŠ Ostrovo kreirali su video o svojoj školi.

Ученици подручних школа такође су били врло креативни.

Ученици четвртог разреда ПШ Габош израдили су стрип о крају школске годинe, а ученици 4. разреда ПШ Острово креирали су видео о својој школи.