Obavijest roditeljima/skrbnicima o početku rada školske kuhinje / Обавештење родитељима/скрбницима о почетку рада школске кухиње
Autor: Ivana Patković, 17. 9. 2021.

Obavještavamo vas da od ponedjeljka, 20. rujna, školska kuhinja počinje s radom za sve prijavljene učenike. Užina će se služiti u holu škole, uz poštivanje epidemioloških mjera: pranje ruku prije jela, držanje rastojanja među učenicima. Ugovore će roditelji/skrbici dobiti pravovremeno.

NAPOMENA: Za učenike u projektu Užina za sve – svi učenici plaćaju školsku kuhinju, a učenicima u projektu iznos će biti vraćen nakon što Škola dobije sredstva od projekta.

Обавештавамо вас да од понедељка, 20. септембра, школска кухиња почиње с радом за све пријављене ученике. Ужина ће се служити у холу школе, уз поштивање епидемиолошких мера: прање руку пре јела, држање растојања међу ученицима. Уговоре ће родитељи/скрбици добити правовремено.

НАПОМЕНА: За ученике у пројекту Ужина за све – сви ученици плаћају школску кухињу, а ученицима у пројекту износ ће бити враћен након што Школа добије средства од пројекта.