Terenska nastava "Upoznajemo širi zavičaj" / Теренска настава "Упознајемо шири завичај"
Autor: Ivana Patković, 2. 6. 2022.

26.05.2022. učenici razredne nastave OŠ Markušica išli su na terensku  nastavu " Upoznajemo širi zavičaj" u Dalj - planinu. Učenici su posjetili Manastir Uspenja Presvete Bogorodice u  Dalj - planini, prirodni izvor vode u blizini manastira i radionicu izrade svijeća od voska. Nakon zajedničke igre i ručka, šetnjom  pored Dunava posjetili su rodnu kuću poznatog svjetskog znanstvenika Milutina Milankovića. Učenici  su izrazili zadovoljstvo aktivno sudjelujući u svim aktivnostima i fotografijama koje su i sami snimali.

Zahvaljujemo načelniku Općine Šodolovci i Općini Šodolovci na sufinanciranju terenske nastave u iznosu od 2500kn, čime su u potpunosti pokriveni troškovi prijevoza učenika.

Fotografije možete pogledati u Fotogaleriji.

26.05.2022. ученици разредне наставе ОШ Маркушица ишли су на теренску  наставу " Упознајемо шири завичај" у Даљ - планину. Ученици су посетили Манастир Успења Пресвете Богородице у Даљ - планини, природни извор воде у близини манастира и радионицу израде свијећа од воска. Након заједничке игре и ручка, шетњом  поред Дунава посјетили су  родну кућу познатог светског научника Милутина Миланковића. Ученици  су изразили задовољство активно учествујући у свим активностима и фотографијама које су и сами снимали.

Захваљујемо начелнику Општине Шодоловци и Општини Шодоловци на суфинансирању теренске наставе у износу од 2500 кн, чиме су потпуно покривени трошкови превоза ученика.

Фотографије можете погледати у Фотогалерији.