U čast Svetom Savi / У част Светом Сави
Autor: Ivana Patković, 31. 1. 2023.

27. siječnja 2023. u našoj školi je proslavljena slava, kako u matičnoj, tako i u područnim školama u Gabošu i Ostrovu. Poslije tri godine smo ugostili naše roditelje, učenike, učitelje i ostale drage goste. Proslavu smo započeli u crkvi, a nastavili u školi posvećenjem slavskog kolača i kulturno-umjetničkim programom koji su pripremili naši učitelji i učenici 1. do 8. razreda. Plesovi, igrokazi, literarni radovi, recitacije našoj publici su pokazali počast prvom srpskom učitelju. Djelić lijepe atmosfere možete pogledati u našoj galeriji.

27. јануара 2023. у нашој школи је прослављена слава, како у матичној, тако и у подручним школама у Габошу и Острову. После три године смо угостили наше родитеље, ученике, учитеље и остале драге госте. Прославу смо започели у цркви, а наставили у школи посвећењем славског колача и културно-уметничким програмом који су припремили наши учитељи и ученици 1. до 8. разреда. Плесови, игрокази, литерарни радови, рецитације нашој публици су показали почаст првом српском учитељу. Делић лепе атмосфере можете да погледатњ у нашој галерији.