15. DANI KULTURE SRBA ISTOČNE SLAVONIJE, BARANJE I ZAPADNOG SRIJEMA 15. ДАНИ КУЛТУРЕ СРБА ИСТОЧНЕ СЛАВОНИЈЕ, БАРАЊЕ И ЗАПАДНОГ СРЕМА
Autor: Zora Stanisavljević, 7. 5. 2012.

Povodom obilježavanja 15. dana kulture Srba 20.4.2012. u Jagodnjaku je održana Smotra recitatora.

Iz naše škole sudjelovali su Tea Kostić, Bojan Lakić i Marija Erić.

Naša Marija nam je ponovno osvjetlala obraz osvojivši 3. mjesto pjesmom Desanke Maksimović "Prolećna pesma".

27.4.2012. u Borovu je održana Smotra literaraca na kojoj su sudjelovali Nemanja Erkalović s pjesmom "Sloboda", Tea Kostić s pjesmom "Sova" i Marija Erić s pjesmom "Raskršće života".

Ponovno smo pokazali svoje umjeće, Marija osvojivši 3. mjesto, Tea osvojivši 2. mjesto.

Imamo zašto biti ponosni.

učiteljica srpskog jezika

Jelica Obućina

Поводом обележавања 15. дана културе Срба, 20.4.2012. у Јагодњаку је одржана Смотра рецитатора.

Из наше школе учествовали су Теа Костић, Бојан Лакић и Марија Ерић.

Наша Марија нам је поново осветлала образ освојивши 3. место песмом Десанке Максимовић "Пролећна песма".

27.4.2012. у Борову је одржана Смотра литерарарца на којој су учествовали Немања Еркаловић с песмом "Слобода", Теа Костић с песмом "Сова" и Марија Ерић с песмом "На раскршћу живота".

Поново смо показали своје умеће, Марија освојивши 3.место, Теа освојивши 2. место.

Имамо зашто бити поносни.

учитељица српског језика

Јелица Обућина