"Putujuća torba" u 3. i 4.razredima / "Путујућа торба" у 3. и 4.разредима
Autor: Jasmina Stepanović, 11. 11. 2014.

Projekt je usmjeren na poticanje čitanja, razvijanje čitalačkih vještina i ljubavi prema knjizi.

Dana 10.11.2014.“krenula je“ „Putujuća torba“ iz OŠ Markušica i područnih škola Ostrovo i Gaboš.

Učenici 3. i 4. razreda ponijeli su torbe s knjigama i časopisima svojim kućama koje će pokazati roditeljima. Torbe će „putovati“ od učenika do učenika,a zadržat će se po nekoliko dana u svakoj porodici.

Ovim projektom želimo skrenuti pozornost na činjenicu da treba razvijati naviku čitanja kod učenika, a roditelje podsjetiti da je važno da i oni čitaju i budu uzor svojoj djeci.

Želimo  roditeljima i učenicima ugodno i nezaboravno druženje uz knjigu.

Пројекат је усмерен на подстицање читања, развијање читалачких вештина и љубави према књизи.
Дана 10.11.2014."Kренула је" "Путујућа торба" из ОШ Маркушица и подручних школа Острово и Габош.
Ученици 3. и 4. разреда понели су торбе с књигама и часописима својим кућама које ће показати родитељима. Торбе ће „путовати“ од ученика до ученика, а задржаће се по неколико дана у свакој породици.
Овим пројектом желимо скренути пажњу на чињеницу да треба развијати навику читања код ученика, а родитеље подсетити да је важно да и они читају и буду узор својој деци.

Желимо родитељима и ученицима пријатно и незаборавно дружење уз књигу.