ПШ Острово: Дан матерњег језика/PŠ Ostrovo: Dan materinskog jezika
Autor: Administrator , 8. 3. 2016.

4. марта 2016. У ПШ Острово обележен је Дан матерњег језика. Родитељи су слушали текстове, песме и приче о Светом Сави, Доситеју Обрадовићу, Вуку Караџићу и Јовану Јовановићу Змају те игроказ о завичајном и књижевном говору. Погледали су изложбу преписа текстова. Захваљујемо се родитељима што су нам својом подршком,аплаузима и похвалама дали повод да и у наредним годинама обележавамо Дан матерњег језика на овакав начин.

Посебну захвалу исказујемо баки Љуби Лукић која је својим песмама увеличала наш кратак програм и надамо се да ћемо јој бити инспирација да и даље пише.

Ученици и учитељи ПШ Острово

4. ožujka 2016. U PŠ Ostrovo obilježen je Dan materinskog jezika. Roditelјi su slušali tekstove, pjesme i priče o Svetom Savi, Dositeju Obradoviću, Vuku Karadžiću i Jovanu Jovanoviću Zmaju te igrokaz o zavičajnom i književnom govoru. Pogledali su izložbu prijepisa tekstova.

Zahvalјujemo se roditelјima što su nam svojom podrškom, pljeskom i pohvalama dali povod da i u narednim godinama obilježavamo Dan materinskog jezika na ovakav način.

Posebnu zahvalu iskazujemo baki Ljubi Lukić koja je svojim pjesmama uveličala naš kratak program i nadamo se da ćemo joj biti inspiracija da i dalјe piše.

Učenici i učitelјi PŠ Ostrovo

FOTOGALERIJA/ФОТОГАЛЕРИЈА