« Travanj 2024 »

Svetosavska priredba u PŠ Gaboš / Светосавска приредба у ПШ Габош
Autor: Tijana Vranješević, 29. 1. 2018.

Dana 27.1.2018. u PŠ Gaboš  proslavili smo srpskog učitelja i prosvjetitelja Svetog Savu. Iskazivanjem lijepih riječi besede o Svetom Savi podsjetili smo prisutne na veličinu i značaj ovog našeg velikog duhovnika, čija slika nije prestala blijediti ni poslije toliko stoljeća. Svoju radost i ponos što pripadaju svetosavlju djeca su kroz nastup  i iskazala.

Hvala kumovima, gostima, roditeljima i mještanima što su uveličali naše slavlje i podijelili s nama duhovnu ljepotu Svetog Save.

Učenici i učiteljice PŠ Gaboš

Дана 27.1.2018. у ПШ Габош  прославили смо српског учитеља и просветитеља Светог Саву. Исказивањем лепих речи беседе о Светом Сави подсетили смо присутне на величину и значај овог нашег великог духовника, чија слика није престала бледети ни после толико векова. Своју радост и понос што припадају светосављу  деца су кроз наступ  и исказала.

Хвала кумовима, гостима, родитељима и мештанима што су увеличали наше славље и поделили с нама духовну лепоту Светог Саве.

Ученици и  учитељице ПШ Габош

FOTOGALERIJA / ФОТОГАЛЕРИЈА