« Travanj 2024 »

Višednevna ekskurzija učenika 8.razreda / Вишедневна екскурзија ученика 8.разреда
Autor: Tijana Vranješević, 28. 6. 2018.

VIŠEDNEVNA EKSKURZIJA UČENIKA 8. RAZREDA

Učenici 8.razreda bili su na višednevnoj ekskurziji u Republici Srbiji od 12.06. – 15.06.2018.god. Tijekom boravka  posjetili su veoma važne i interesantne destinacije. Bili su smješteni u hotelu „Beli Bor“ na planini Tari. Tu su imali osiguran smještaj, hranu i zabavu (diskoteka). Učenici su obišli hidroelektranu na jezeru Perućac, lokalitet na kome raste Pančićeva Omorika, rijeku Vrelo (Godina), fotografirali kućicu na stijeni, Drvengrad na Mokroj Gori, vozili se  Šarganskom osmicom, uživali na Zlatiboru i u ljepotama jedinog sela muzej na otvorenom – Sirogojna. Prilikom povratka kući posjetili su manastir Kaona i obišli uži centar Šapca.

ВИШЕДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА УЧЕНИКА 8. РАЗРЕДА

Ученици 8.разреда били су на вишедневној екскурзији у Републици Србији од 12.06. – 15.06.2018.год. Током боравка  посетили су веома важне и интересантне дестинације. Били су смештени у хотелу „Бели Бор“ на планини Тари. Ту су имали осигуран смештај, храну и забаву (дискотека). Ученици су обишли хидроелектрану на језеру Перућац, локалитет на коме расте Панчићева Оморика, реку Врело (Година), фотографисали кућицу на стени, Дрвенград на Мокрој Гори, возили се  Шарганском осмицом, уживали на Златибору и у лепотама јединог села музеј на отвореном – Сирогојна. Приликом повратка кући посетили су манастир Каона и обишли ужи центар Шапца.